Jdi na obsah Jdi na menu
 


Paris Hilton je jednou z největších superstar současného Hollywoodu, jakkoli její role v Dům voskových figurín je dosud největší za dobu její kariéry. Prosadila se před necelými čtyřmi lety v lehce skandální televizní live-show The Simple Life, kterou produkovala stanice Fox. V současné době se připravuje její čtvrtá sezóna. Dále se objevila v televizních sériích The O.C., Las Vegas, Veronica Mars a The George Lopez Show či malých cameo-rolích ve filmech Život s Helenou, Zoolander, The Cat in the Hat a Wonderland masakr.

paris hilton Nedávno dokončila natáčení komedie National Lampoon’s Pledge This!, která bude do kin uvedena na podzim tohoto roku. V září 2004 publikovala autobiografickou knihu Confessions of an Heiress: A Tongue-in-Chic Peek Behind the Pose, která se dlouho držela na čelních místech v žebříčku New York Times Bestseller. Věnuje se také modelingu (je tváří Guess pro rok 2005), zpívá (na vlastním labelu Heiress Records jí vyjde pop/rockové debutové album), je po ní pojmenována vůně “Paris Hilton”, přes Amazon.com rozjela prodej šperků a plánuje celosvětovou síť klubů “Club Paris” (první bude otevřen v New Yorku na Silvestra 2005), pracuje v charitě a organizacích na ochranu práv zvířat.

Lesbické fotky Paris Hilton
Sexy fotografie dědičky Hiltnova impéria se brzy budou prodávat po celé Americe .
Magazín Hustler se chystá vydat fotografie, na kterých je zachycena Paris, jak se líbá a objímá s neznámou brunetkou. Majitel časopisu Hustler, Larry Flynt, se do deníku New York Daily News vychloubal: "Lidé se mohou těšit na novou Paris Hilton."
Fotografie byly pořízeny před třemi lety v jednom nočním klubu. V té době dvacetiletá Paris se na jedné z fotografií pouze s brunetkou objímá. Zato na druhé fotce je zdokumentovaný vášnivý polibek a malý bonus brunetčina dlaň na prsu Paris Hilton.
Parisina agentka, Gina Hoffman, velmi pochybuje o tom, že by hvězda reality show The Simple Life, upřednostňovala lesbickou lásku.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

dotaz

(Verča, 22. 9. 2007 17:40)

Poslouchas jen hiphop....tak co tu dela Paris???:-Oto nechapu...